Ota yhteyttä

Kerromme mielellämme lisää palveluistamme.

*
*
*
*
*

Yhteystiedot

Tampereen Tili ja Kiinteistö, 
Teiskontie 18, 33540 Tampere

Vaihde: 03 457 330
Fax: 03 457 3310

Verkkolaskutusosoite/OVT-tunnus:
TE003705769409, Operaattori Tieto Oyj

Välittäjätunnus:
003701011385

Y-tunnus: 0576940-9

 

Isännöinti

Matti Leminen

isännöitsijä ja toimitusjohtaja

Puh. 03 457 3311
GSM. 0400 231 345
matti.leminen@iktiki.com

Matias Kulmala

vastaava isännöitsijä AIT

GSM. 040 152 5624
matias.kulmala@tamtiki.fi

Juho Kulmala

isännöitsijä

GSM. 040 487 1370
juho.kulmala@tamtiki.fi

Johanna Leminen

kiinteistösihteeri

Puh. 03 457 330
johanna.leminen@iktiki.com

 

Kaija Lehtola

kiinteistösihteeri

Puh. 044 764 6030
kaija.lehtola@tamtiki.fi

 

Kirjanpito

Hannele Leppänen

kirjanpitäjä

Puh. 03 457 3315
hannele.leppanen@iktiki.com

Mari Kurula

kirjanpitäjä, KLT

Puh. 03 457 3314
mari.kurula@iktiki.com

Päivi Huhtasalo

kirjanpitäjä

Puh. 03 457 3313
paivi.huhtasalo@iktiki.com

Sanna Itätalo

kirjanpitäjä

Puh. 03 457 3312
sanna.itatalo@iktiki.com